به راحتی و بدون تردید از قیمت سیم کارت با خبر باشید

قیمت گذاری سیم کارت به شما کمک می کند تا از قیمت خط خود در بازار مطلع شوید. قیمت گذاری سیم کارت در سایت ما کاملا کارشناسی بوده و این فرآیند توسط کارشناسان مجرب ما خرید و فروش تعیین می شود. همچنین ثبت درخواست به منزله درج آگهی فروش نبوده و این اطلاعات صرفا توسط کارشناس بررسی خواهد شد.

کارشناسی قیمت فقط برای سیم کارت ۰۹۱۲ تهران انجام میشود و سیم کارت سایر اپراتورها حتی رند و یا دائمی قیمت گذاری نخواهد شد.

از طریق مشاوره تخصصی به صورت تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید و در صورت تمایل می توانید سیم کارت خود را بفروشید

توجه : شماره های قیمت گذاری شده کاملا محرمانه می باشد و جهت بازدید عموم قرار نخواهند گرفت ‏.

پیشنهاد ما : در صورتی که سیم کارت شما رند می باشد پیشنهاد می کنیم از قسمت قیمت گذاری دقیق استفاده کنید تا هم قیمت خرید سیم کارت شما در بازار مشخص شود و هم از قیمت فروش سیم کارت خود باخبر شوید . همچنین اگر قصد خرید سیم کارت و یا فروش سیم کارت خود را دارید از طریق مشاوره تخصصی میتوانید با ما در ارتباط باشید .

قیمت گذاری سیم کارت امروزه یک کار تخصصی می باشد .ما به شما این اطمینان را می دهیم قیمت گذاری سیم کارت شما توسط کارشناسان مجرب فعال در بازار خرید و فروش سیم کارت انجام میشود و سیم کارت شما را با همان قیمتی که در مشاوره تلفنی به شما اعلام می شود در صورت تمایل توسط کارشناسان ما خریداری میشود.

نکات مهم درخصوص قیمت گذاری سیم کارت :

۱- قیمت گذاری سیم کارت حتما باید توسط سایتهای معتبر انجام شود و یا قیمت گذاری باید توسط فروشندگان فعال در بازار سیم کارت انجام شود و نباید به هر سایت ، ربات و یا تماس تلفنی اعتماد کرد

۲-در صورت استفاده از فرم مشاوره ، سیم کارت شما به همان مبلغی که گفته شده توسط کارشناسان ما خریداری می شود .

۳-به ربات ها برای قیمت گذاری و نوع رند بودن اعتماد نکنید

۴-به قیمتهایی که توسط دوستان و آشنایان شما که سیم کارتی مشابه دارند اعتنا نکنید

۵-به قیمتهای سیم کارت های مشابه سیم کارت شما در سایت های فروش سیم کارت توجه نکنید

۶-این را بدانید قیمت خرید یک سیم کارت تا قیمت فروش آن سیم کارت فرق دارد مخصوصا اگر آن سیم کارت رند باشد و یا خاص لازم به ذکر میباشد زمانی که شما قیمت سیم کارت خود را استعلام میگیرید 

۷-به این موضوع اطمینان پیدا کنید که قیمت اعلامی به شما بدون کسر مالیات؟ عوارض؟ ارزش افزوده؟ کمیسیون؟ ورودی دفتر؟ هزینه های سند و…… ازین قبیل حرفها برای این است که بتوانند قیمتی بالاتر به شما بدهند و زمانی که شما برای فروش سیم کارت خود به انجا مراجعه میکنید با این ترفندها پول کمتری به شما بدهند یا این که بگویند ما ارزش سیم کارت شما را گفتیم نه قیمت خرید را و…..بدان خاطر شما قبل از حضور برای فروش سیم کارت خود از صحت قیمت گذاری سیم کارت خود را توسط کارشناسان مطلع شوید و با قید کردن قیمت نهایی توسط تماس تلفنی از معامله خود اطمینان پیدا کنید.

۷-سایت ما با دارا بودن نماد اعتماد و اینکه کارشناسان ما با رعایت تمام مطالبی که عنوان شد در  خدمت شما عزیزان میباشد موارد ضروری که باید رعایت شود

نکات مهم درخصوص فروش سیم کارت :

۱-سیم کارتی که قصد فروش آن را دارید قطع شکایتی یا توقیف قضایی نداشته باشد.

۲-باید حداقل ۲۰ روز از آخرین تعویض سیم کارت گذشته باشد

۳-حضور مالک سیم کارت در امور مشترکین یا محضر خانه الزامی میباشد

۴-اصل کارت ملی یا شناسنامه جدید مالک و کارت بانکی بنام مالک چرا که وجه یا نقدا و یا تنها به شماره کارت مالک پرداخت خواهد شد

۵-ارائه هر مدرک شناسایی دیگر برای انتقال سیم کارت قابل قبول نیست

نحوه قیمت گذاری دقیق سیم کارت ۰۹۱۲ توسط کارشناسان ما:

به طور کلی تمامی سیم کارت ها برای قیمت گذاری دقیق دارای سه شاخصه اصلی هستند که بالا و پایین قیمت سیم کارت را تعیین میکنند که در ادامه به توضیح این سه شاخصه میپردازیم :

۱- نوع کد سیم کارت ۰۹۱۲ :

کد سیم کارت به اولین رقمی که بعد از پیش شماره ۰۹۱۲ قرار میگیرد . برای مثال اگر شماره ۰۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷ را در نظر بگیریم کد این شماره ۱ میباشد. به طور کلی در بازار سیم کارت با کد یک گرانترین و کد ۰ (صفر) دارای ارزانترین قیمت میباشند.

۲- نوع سیم کارت از نظر رند یا معمولی بودن شماره سیم کارت ۰۹۱۲ :

رند بودن یک شماره به چندین عامل بستگی دارد . هر چه سیم کارت رندتر باشد طبیعتا قیمت آن نیز بالاتر میباشد به طوری که یک شماره کد ۲ یا ۳ رند میتواند از سیم کارت با کد یک معمولی نیز گرانتر به فروش برسد.

۳- مدت زمان و نوع استفاده از شماره سیم کارت :

یکی دیگر از دلایل تفاوت قیمت میان سیم کارت ها صفر یا کارکرده بودن آن است که خوب مسلما سیم کارت صفر نسبت به سیم کارت کارکرده گرانتر است.

امیدواریم با نوشتن این مطالب کمکی به شما عزیزان جهت آسانتر کردن قیمت گذاری و یا فروش سیم کارت شما کرده باشیم .